Pracownik produkcji w fabryce betonu (Holandia)
Bouw Voltijd Vast Glas, Keramiek & Beton Andere

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników produkcji w fabryce betonu.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż form betonowych
  • Nakładanie zbrojeń i łączeń
  • Wylewanie i przerabianie betonu
  • Wszelkiego rodzaju prace porządkowe

Kogo szukamy?

  • Posiadasz doświadczenie jako pracownik budowlany/pracownik przy produkcji betonu (co najmniej 2 miesiące)
  • Jetseś dokładny i punktualny
  • Jetseś dostępny od zaraz
  • Potrafisz porozumiewać się na poziomie komunikatywnym w języku holendreskim, angielskim lub niemeckim

Co oferujemy?

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • Dobre zakwaterowanie (1 lub 2 osoby)
  • Pomoc w założeniu ubezpieczenia zdrowotnego
  • Wynagrodzenie między €1900 a €2200 brutto miesięcznie
  • Dojazd do pracy zapewniony przez pracodawcę
  • 24 dni urlopowe + dodatek ATV
  • Odprowadzanie składek emerytalanych (po 6-ciu miesiącach)
  • Pomoc polskiego koordynatora

Jesteś zainteresowany? Więcej informacji otrzymasz kontaktując się z Flex Service Groep w Duiven. Telefon : 0316 – 34 00 84!

Lub zareaguj poprzez naciśnięcie przycisku ‘aplikuj’. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe!

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV