Bouw, Afwerking Starter Vast Bouw Andere

Dla różnych klientów w Holandii poszukujemy doświadczonych monterów rusztowań.

Jesteś nim? Przeczytaj poniżej informacje dotyczące oferty!

Zakres obowiązków:

Praca będzie polegała na montażu i demontażu przeróżnych konstrukcji rusztowań.

Wymagania:

  • Certyfikat montera rusztowan z logo DNV-GL
  • Certyfikat VCA
  • Minimum jeden rok doswiadczenia
  • Umiejętnośc pracy w zespole
  • język holenderski, angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • praca na pełen etat
  • holenderska umowa
  • tygodniowe wypłaty
  • transport w razie potrzeby + karta do tankownia
  • wyposażenie w postaci torby z narzędziami i szelkami , buty zapewnione przez pracodawcę
  • zakwaterowanie (pokoje jednosobowe)
  • 29 dni urlopowych
  • Pomoc polskiego koordynatora

Jesteś zainteresowany?

Więcej informacji otrzymasz kontaktując się z Flex Service Groep w Duiven.

Wyślij list motywacujny i CV na : recruitment@flexservicegroep.nl

Telefon : 0316 – 34 00 84

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV